Close

Vizualizace

previous arrow
next arrow
Slider
Alba

 

Exteriéry

Na základě Vašich požadavků zpracujeme fotorealistickou vizualizaci jak rodinných a bytových domů, tak i průmyslových areálů či penzionů. Výstupem je grafický návrh vzhledu objektu a osazení na parcelu do fotografie. Pro developery nabízíme rozšíření o portfolio chystaného projektu či zhotovení webových stránek a zajištění jejich provozu.  Na přání klienta rozpracujeme projekt i o návrh zahrady zahradním architektem.

 

Interiéry

Vizualizace interiéru Vám dodáváme ve více variantách a různých stylech. Speciálním pozornost věnujeme koupelnám a kuchyním, kde součástí každého projektu je foto 360°. Zvláště u kamenných obkladů a dlažeb dodáme zajistíme na přání klienta.


360°

Nejvyšší úroveň představení budoucího interiéru. Fukci ,,street view“ jste již někdy určitě využili. Na stejném principu se zakládá funkce fotek 360°. Projděte si svůj byt či halu, ještě před tím, než bude stát!


Funkční návrh interiéru

Pokud si opravdu chcete dát záležet na návrhu interiéru, je potřeba začít tzv. funkční návrhem interiéru. V první řadě Vás čeká několik konzultací s bytovým architektem, kterému přestavíte své požadavky a na jejich základě Vám zpracuje několik variant provedení. Vstupem funkčního návrhu interiéru je studie dispozice s komentářem a odůvodněním.


Pro developery

Základem každého developerského projektu je zpracování podkladů od územních studií až po procházku po virtuální vesnici. Základní části podkladů pro developerský projekt je územní studie, modely objektů osazených do terénu, předběžný návrh dispozic a předběžný položkový rozpočet. Pro opravdové představení projektu nabízíme elektronický projekt včetně zajištění webových stránek tzv. virtuální vesnice. Potenciální kupující si projdou celou navrhovanou čtvrtí nebo okolí domu a následně si vyberou dům, o kterého jednoduše vstoupí a prohlédnou si ho. Celý tenhle projekt je založen na funkci street view.


Orientační ceny


Vizualizace exteriéru                                    od 9.900,-Kč

Vizualizace interiéru                                     od 9.900,-Kč

Vizualizace interiéru                                    od 17.990,-Kč

Dokumentace ke stavebnímu povolení    od 79.000,-Kč (více zde )

Vyřízení stavebního povolení                    od 16.000,-Kč (více zde )


Další služby Naše projekční kancelář nabízí i další služby v celém procesu povolování stavby – kompletní dokumentace na stavební povolení:

  • Architektonicko-stavební řešení (běžné ,,stavební výkresy)“
  • Stavebně-konstrukční řešení (statika)
  • Požárně-bezpečnostní řešení
  • Průkaz energetické náročnosti budov (PENB)
  • Projekty jednotlivých instalací
  • Položkový rozpočet (nacenění stavby podle RTS a slepý rozpočet)
  • Vyřízení stavebního povolení (zajištění veškerých stanovisek a zastupování při řízeních na stavebním úřadě)

Poptávkový formulář

[recaptcha]